Contact

Algemeen

Centraal
Voor algemene vragen:
info@academievandestad.nl
085 3033 707
Wilfred Fischer
Oprichter & aanjager
wilfred@academievandestad.nl
085 3033 701

Pers / communicatie

Mandy Müller
Communicatie
mandy@academievandestad.nl
06 2520 4087

Amsterdam

Joep Albers
Coördinator Amsterdam & projectcoördinator
joep@academievandestad.nl
06 2900 6234
Eline Peters
Projectcoördinator & woordvoerder
eline@academievandestad.nl
06 2117 8262
Stijn Knigge
Projectcoördinator
stijn@academievandestad.nl
06 5490 8688
Joël Beresford
Projectcoördinator
joel@academievandestad.nl
06 2564 3788
Charlotte Hendrickx
Projectcoördinator & pedagogisch trainer
charlotte@academievandestad.nl
06 5286 8002
Loes Geijsen
Projectcoördinator
loes@academievandestad.nl
06 5028 6215
Banu Kabadayi
Projectcoördinator
banu@academievandestad.nl
06 1506 0107
Myrthe Baaij
Projectcoördinator
myrthe@academievandestad.nl
06 1535 3581
Xandra Hoek
Projectcoördinator
xandra@academievandestad.nl
06 1177 4564

Utrecht

Siem Jans
Coördinator Utrecht & projectcoördinator
siem@academievandestad.nl
06 2110 3165
Judith Werkman
Projectcoördinator
judith@academievandestad.nl
06 4268 6269
Lizanne Visser
Projectcoördinator
lizanne@academievandestad.nl
06 2110 3244
Jasper Stoorvogel
Projectcoördinator
jasper@academievandestad.nl
06 1138 1899

Almere

Annemette Hellinga
Coördinator Almere & projectcoördinator
annemette@academievandestad.nl
06 1179 4704
Iris van de Weerdt
Projectcoördinator
iris@academievandestad.nl
06 1535 7227

Young Professional-projecten

Olivier Smink
Maatschappelijk organisator
olivier@avds-uitzendbureau.nl
06 5513 0129
Josje de Bruijn
Maatschappelijk organisator
josje@avds-uitzendbureau.nl
06 5431 0780
Aanmelden en meer informatie Stichting Academie van de Stad
Algemeen telefoonnr: 085 3033 707
KvK-nummer: 34329404

Stichting Academie van de Stad Uitzendbureau
avds-uitzendbureau.nl
Algemeen telefoonnr: 085 3033 700
KvK-nummer: 64948951

Bezoek- en postadressen


Amsterdam

Stichting Academie van de Stad
Wibautstraat 2
1091 GM Amsterdam

Utrecht

Stichting Academie van de Stad
p/a Hogeschool Utrecht
Padualaan 99
3584 CH Utrecht

Almere

Stichting Academie van de Stad
p/a Hogeschool Windesheim Flevoland
Hospitaaldreef 5
1315 RC Almere
Contact - FAQ
0.0077