Teams

De studententeams uit de Springlevende Wijken delen hun ervaring en stellen zich voor! Scroll naar beneden voor alle teamfoto's in alfabetische volgorde.
                                                                                                          Studenten in Activiteiten:

  

                                                                                                                Wonen in de Wijk:

                                                                   

Springlevend Betondorp (Amsterdam)


V.l.n.r.: Stacey Krom, Kay de Vries, Elsbeth Beeres, Linde de Wit

Springlevend Dapper (Amsterdam)


V.l.n.r.: Frans van Heezik, Sophie van Opstal, Mares Verbrugge, Sam van Grondelle

Springlevend Ganskuijl (Amersfoort)


V.l.n.r.: Harmen Visscher, Naomi Kort, Thomas van den Brink, Danique K. Johanna

Springlevend Heesterveld (Amsterdam)


Bovenste rij v.l.n.r.: Iggy Kewilaa, Loliet Witteveen, Saamiya Adan, Sharon Bispham, Eva Rillen
Bovenste rij v.l.n.r.: Jesse van der Kolk, Shammah Brempong, Daphne van Breugel

Springlevend Ibisdreef (Utrecht)


V.l.n.r.: Awad Elarbab, Mineke Woudwijk, Jordy Keizer, Arlette Akkermans

Springlevend Molenbuurt (Almere)


V.l.n.r.: Priscilla Ruijs, Tom Massar, Joy Overweg, Job van den Berg

NDSM-woonbegeleiders (Amsterdam)


V.l.n.r.: Bryan Ruiz Molina, Dania Awin, Iris Kater, Jochem Bruijns

Woonbegeleiders Nierkerkestraat (Amsterdam)


V.l.n.r.: Evita Nelstein, Martijn Bolten,Ellen Vogel, Nina Zimmer,Jeffrey de la Fuente,Dorenda Ten Hoopen
 
Springlevend Nieuw Hoograven (Utrecht)

 

V.l.n.r.: Rebecca Ouwerkerk, Jonathan Schouten, Leora Tonus, Awad Elarbab

Springlevend Vulcanusdreef (Utrecht)


V.l.n.r.: Job Kühlkamp, Sira de Waard, Areg Sahakian, Camille van Katwijk

Springlevend van der Pek (Amsterdam)

 
V.l.n.r.: Inge Roos, Eva van der Meulen, Koen van der Meulen, Jovana Tomic, Sara Lot van Uum, Marissa de Gooijer, Jan Willem Bremmer

Springlevend Rudolf Diesel (Amsterdam)


V.l.n.r.: Max de Raad, Davita Coronel, Paula Smith, Carmen van Ginkel

Springlevend Transvaal (Amsterdam)


Bovenste rij, v.l.n.r.: Rutger de Rijk, Sam Lansink, Samir Besselink 
Onderste rij, v.l.n.r.: Sapho Post, Iris Middendorp, Maxe de Rijk

Springlevend Vogelbuurt (Amsterdam)


V.l.n.r.: Joeri van der Wolff, Roxy Lute, Najim Moussa, Eeke van der Wal

Woonbegeleiders Wenckebachweg (Amsterdam)


V.l.n.r.: Vita Sligter, Sharin Prins, Sofie ten Have, Boy Hennevelt

Springlevend de Werven (Almere)


V.l.n.r.: Leon Hemrika, Carola van Jaarsveld, Xenia Minnaert, Kees Pel